"COMING OUT".

7. července 2014 v 11:02Pokud výraz coming out znamená veřejné přihlášení se k nějaké činnosti, pak tedy zde jsem k účelu na té zrovna vůbec nejsprávnější adrese.

Včera jsem svým prvním záznamem na Twiteru z adresy @BLojkasek se svoji novou aktivitou začal, a míním s ní pokračovat celý příští rok každý den jedním tvítnutím, pokaždé o přesně stejných 150 možných/omezeně dovolených znacích - jako nějaký pták, jehož repertoár je v přírodě obdobně omezen v délce i v počtu týchž částí, z nichž je složen.
Řečeno tedy prostší analogií: zatímco dotyčný pták zpívá pouze jen tak a tak, a nikdy ne jinak - já se budu v příspěvcích celý rok zaobírat pouze jediným jedním tématem - vizte o něm mé včerejší a dnešní hvízdnutí:

06-07-2014
Ještě za sebou nemám vernisáž duckrabbití výstavy letošní, přesto: nedakonická výstava napřesrok se bude jmenovat MEG RYAN__STÍN EXISTENCE.

07-07-2014
Dotyčná Meg Ryan, jak známo, je herečkou: tedy osobou se širšími možnostmi zanechávání prchavých stínů za osobním i profesionálním životem.

Hvízdnul jsem tedy zde napoprvé cosi o možnosti, kdo bude mít zájem, může se k mému každodennímu hvízdání přidat, svobodně si na téma zatrylkovat, zapřemýšlet si na téma tamté herečky v analogiích a tautologiích - a pokud mohu celou záležitost vyjádřit stručně, a předběhnout mé zítřejší vysílání, v mém cíli se jedná o cosi jako zobrazování intelektuálního faktu, aha, aha, čili tradice filozofa Ludwiga Wittgensteina poznovu, další jiná řečová hra….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LaKaramelka LaKaramelka | Web | 7. července 2014 v 11:59 | Reagovat

Zajímavééé :3

2 kroky-steps kroky-steps | 7. července 2014 v 13:24 | Reagovat

[1]: Tak se přidej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama