KUFÍREK 55. – ONI SI COKOLI KOUPÍ – – – NEBO TO DOKONCE DOSTANOU ZDARMA.

14. června 2015 v 8:43Oni si cokoli koupí - nebo to dokonce dostanou zdarma.
Proto jim nikdy nedoklapne, co práce (ve smyslu definice poskytnuté onehda) je potřebné pro jediné číslo časopisu Chron - které ani třeba nevyjde.
O grafomanství, jak jsou oni na význam tohoto slova zvyklí, se tu nejedná - spíše o nějaký způsob tamté wittgensteinské řečové hry.


Možná to je jedna tatáž stopa - možná se jedná o stopy dvě.
Možná jen o nějak zrcadlově převrácenou původní - možná jsem narazil na další jinou.
Neboť jsem mezitím zjistil, že ve Světlé nad Sázavou jsou nejméně kostely 2.
Podle toho se změnila podoba možné lokalizace bydliště vnučky, nebo dokonce pravnučky, malíře Jaroslava Panušky - jak dokládám následnou mapou.


Minule napravo - dneska nalevo.


Takže třeba zde je to místo, kde se nachází písemná pozůstalost malíře Jaroslava Panušky - tedy nejméně 10 stránek strojopisu jeho pamětí - čili celý textový obsah jednoho čísla časopisu Chron.


Inu, sice nijak významně dopředu nepostupuju, přesto jsem za ten týden zájmu inicioval alespoň jeden nový kohosi příspěvek na internetu, jenž by jinak nebyl - zatímco načumující sem blbci ze sebe jakkoli panuškovského (předtím wittgensteinovského) nevypudili nic.Tedy nejenom diplomantka Martina Schneiderová v roce 2009.

Též i redaktorka Hana Tonarováv roce 2008 při psaní jejího článku ÚRYVKY Z PAMĚTÍ JAROSLAVA PANUŠKY, který, jak již tu bylo řečeno, je dostupný (bez jakéhokoli dnešního zájmu blbců) naodkazu http://havlickobrodsky.denik.cz/kultura_region/20080731pameti_panuska.html.


Dotřetice se lze setkat se zmínkou o Panuškově strojopisu v textu katalogu sestaveného v roce 2012 u příležitosti výstavy Panuškových prací v Havlíčkově Brodě.
Když tu se nemohu zbavit podezření plynoucího ze stylu psaní, že autorkou textu v onom katalogu je rovněž ona bývalá diplomantka Martina Schneiderová.


> Datum: 13.06.2015 18:19
> Předmět: Panuška
>
Dobrý den pane Tomane.
Ozývám se na základě Vašeho včerejšího e-mailu. Zkuste miprosím napsat, co byste si ode mně přál, a já Vám sdělím, zda se obracíte nasprávnou osobu, případně Vás nakontaktuji na kolegy.
Hezký den přeje
Bc. Hana Tonarová
kulturní redaktorka
Havlíčkobrodský deník
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama